Beton Delme & Kesme

Yenilikçi teknolojiyi takip ederek ve en iyi uygulamaları benimseyerek, karotçu hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştiriyoruz ve müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Zamanında Teslim

Kesinlikle, projelerinizi zamanında ve başarıyla tamamlamak, iş etiği ve profesyonelliğimizin bir göstergesidir. Neta Karot firması olarak, üstlendiğimiz tüm projelerde süreleri sıkı bir şekilde takip ediyor ve zamanında bitirip sizlere teslim ediyoruz.

Sorunsuz Projeler

Tamamladığımız tüm projelerde ortaya çıkan herhangi bir aksaklık veya sorun için kesintisiz destek hizmeti sunuyoruz.

Pencere Açılımı

Genellikle projeye dahil edilmeyen ve sonrasında yapılması gereken pencere açılımlarını Mersin karot firması olarak sorunsuz ve zamanında yapıyoruz.

Asfalt Kesim

Asfalt kesme işlemi karotçu ekiplerinin özen ve titizlikle yaptığı bir işlemdir. Son teknoloji asfalt kesme veya delme cihazlarımız ile yapıyoruz.

Kimyasal Ankraj

Kimyasal ankraj hizmeti beton güçlendirme olarakta bilinen bir karot işlemidir. İşinde uzman personelimiz ile bu Kimyasal Ankraj hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

Duvar Kırma ve Kesme

Duvar kırma işlemi; karotçu personelimiz ve modern ekipmanlarımız ile özenle yerine getirilmektedir.

Derz Kesim

Derz kesim konusunda uzman personelimiz bu yöndeki tüm işlerinizi hızlı ve sorunsuz olarak yerine getirmektedir.

Beton Güçlendirme

Hasar görmüş tüm yapılarınızın güçlendirme işlemlerini yapıyoruz. Beton güçlendirmek için bizi arayınız.

Karot Firması

“Ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyime sahip, yüksek nitelikli uzmanlardan oluşuyor ve her tür projeyi başarıyla yönetmek için hazır. Delik açma konusundaki yeteneklerimiz, herhangi bir projenin ihtiyaçlarını karşılamak için sınırsızdır. Profesyonel ekibimiz, projelerinizin her aşamasında size destek olmaya hazırdır.”